Zaloguj się

Szkoła jazdy konnej Stajnia Rysiowe

Kuźniczka Nowa

Stajnia Rysiowe horses funkcjonuje od 2015 roku, aktualnie znajduje wśród otoczenia lasów na pograniczu województw Śląskiego i małopolskiego.

 

Jesteśmy stajnią niezależną, kameralną co oznacza, że większość prac stajennych, remontowych – wykonujemy sami i z pomocą wolontariuszy.

 

Jeśli chodzi o specjalizację stajni, jest to coś co dopasowujemy do koni, które mamy pod opieką, szkolimy się wszechstronnie, nieraz liźniemy naturala czy zaczytamy się w literaturze o klasycznym ujeżdżeniu, jednak szkolimy się ciągle i czerpiemy wiedzę z różnych nurtów.

 

To pozwoliło nam stworzyć wyjątkową atmosferę, szkołę jazdy konnej ale i opieki nad końmi, stajnią oraz szkoleniem i budowaniem psychologii jeźdźca.

 

Najmłodsi adepci jeździectwa uczęszczają na spacerki, mają zajęcia w stajni a następnie uczą się u nas przez zabawę, zajęcia w stylu pony games, working equitation.

Kolejnym etapem są zajęcia na lonży, gdzie ćwiczymy technikę jazdy konnej, dosiad, uczymy się powodować wierzchowcem aż trafiamy na indywidualne lekcje gdzie poprzeczka podniesiona jest jeszcze wyżej. Samodzielna jazda pod okiem naszej doświadczonej i profesjonalnej kadry szybko owocuje – nasi uczniowie wyjeżdżają na egzaminy na odznaki jeździeckie, pierwsze zawody albo po prostu wędrówki po pobliskich lasach.

 

Nasze konie są wypoczęte, bezpieczne i zadbane, jedzą lepiej niż my, ale ich lśniąca sierść i szaleństwa na padoku nas bardziej cieszą.

 

Jesteśmy rodzinką, społecznością, kochamy konie, a nauczanie jeździectwa – pozytywnego jest dla nas priorytetowe.

Zapraszamy

Kategorie

Informacje dodatkowe

  • Możliwość dzierżawy lub współdzierżawy konia: Tak

Cennik

Stajnia Rysiowe Horses - Cennik 2023 Szkolenie jeździeckie :
  • Lonża „szkółka jeździecka” nauka jazdy konnej od podstaw dla dzieci i dorosłych; „szkoła dosiadu”doskonalenie dosiadu dla jeźdźców na każdym poziomie zaawansowania; Koszt   55 zł / 30 minut lub 75 zł / 45 min
  • Opieka stajenna - nauka opieki nad koniem, przygotowania konia do pracy. Koszt 25 zł / 30 minut
Trening – indywidualne lub max 2 pary koń i jeździec) szkolenie podstawowe, jazda ambitna rekreacyjna dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych; Koszt 80 zł / czas trwania 45 - 60 minut * pierwsza jazda płatna 100 zł - Trening - indywidualna klinika dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, szkolenie według potrzeb. Koszt 120 zł / 60-80 minut - Szkolenie praca z ziemi, praca w ręku z koniem, dopasowane według potrzeb.  120-150 zł / całe szkolenie   Pokazy konne, udział naszych koni w imprezach. Od 100 zł, plus koszty transportu Sesje zdjęciowe – od 100  zł   Obowiązuje wcześniejsze ustalenie terminu : ZAPISY w dni robocze od 10.00 - 18.00, sobota 10.00 - 14.00 E-mail: stajnia.rysiowe@gmail.com Tel. 538401147

Dodane przez Roksana Gdulska