Zaloguj się

Ile kosztuje zamieszczenie ogłoszenia w serwisie Strefajezdzca.pl?

Publikacja ogłoszeń w naszym serwisie jest DARMOWA! Nie ma tu żadnych ukrytych opłat – wystarczy, że stworzysz konto na portalu, zalogujesz się i dodasz swoją ofertę. To Ty określasz, jak długo ma się wyświetlać i jakie informacje będzie zawierać. W każdej chwili możesz ją edytować lub usunąć.

Dlaczego warto opublikować ofertę na Strefajezdzca.pl?

Strefajezdzca.pl to nowoczesny portal, który został zaprojektowany tak, by ułatwiać kontakt między klientami: jeźdźcami i właścicielami koni a ośrodkami jeździeckimi i usługodawcami. Możliwość zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń, intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs i baza wiedzy na temat koni i jeździectwa – to najważniejsze zalety serwisu.

Jak dodać ogłoszenie?

Aby dodać ogłoszenie, musisz utworzyć bezpłatne konto w naszym serwisie. Zarejestruj się, a następnie zaloguj. W prawym górnym rogu znajdziesz przycisk „Dodaj ogłoszenie” – po jego kliknięciu zostaniesz przekierowany do panelu umożliwiającego zamieszczenie oferty. Uzupełnij podstawowe informacje (nazwa, kategoria, słowa kluczowe), podaj dane kontaktowe oraz lokalizację. Możesz również dodać dokładny opis swoich usług oraz zdjęcia.

Jak skontaktować się z ogłoszeniodawcą?

Przy każdym ogłoszeniu znajdziesz przycisk „Wyślij wiadomość” – to łatwy i szybki sposób, by skontaktować się z ogłoszeniodawcą w sprawie oferty. Wszystkie wysłane i otrzymane wiadomości możesz przeglądać, przechodząc do swojego panelu. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Moje konto” (w prawym górnym rogu) i wybierzesz „Wiadomości”.

Jakie usługi można reklamować na Strefajezdzca.pl?

Nasza strona podzielona została na kilka głównych kategorii: wakacje w siodle, pensjonat dla konia, usługi, szkółka jeździecka i instruktor jazdy konnej. Ogłoszenia mogą zamieszczać zarówno ośrodki jeździeckie organizujące lekcje jazdy dla dzieci i dorosłych, wczasy jeździeckie, warsztaty, szkolenia i rajdy konne, jak i stajnie pensjonatowe, a także osoby oferujące trening, zajeżdżanie, korektę koni, prowadzenie zajęć indywidualnych, szukające pracy w stajni jako instruktor, zajmujące się fotografią, goleniem koni, saddle fittingiem, transportem, masażem i fizjoterapią.

Czy Strefajezdzca.pl to tylko ogłoszenia?

Nasza strona internetowa to również blog – źródło rzetelnej i aktualnej wiedzy dla osób, które chcą dowiedzieć się jak najwięcej o koniach i jeździectwie. Poruszamy najciekawsze tematy z zakresu jazdy konnej, różnych dyscyplin sportowych, psychologii, fizjologii, treningu i dobrostanu koni oraz opisujemy najważniejsze wydarzenia świata jeździeckiego.

Jakie formy współpracy dla reklamodawców oferuje Strefajezdzca.pl?

Zamieszczanie bezpłatnych ogłoszeń to nie jedyna forma reklamy, jaką oferuje Strefajezdzca.pl. Jeśli chcesz promować swoją markę, sklep, stajnię lub organizowane przez siebie wydarzenie, możesz podjąć z nami szerszą współpracę. Umożliwiamy publikację recenzji produktów, banerów reklamowych, artykułów sponsorowanych, relacji z eventów, organizowanie konkursów na Facebooku oraz wiele innych, niestandardowych metod promocji. Aby poznać szczegóły, skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@strefajezdzca.pl.