Zaloguj się

Nasz portal to miejsce, które codziennie odwiedzają tysiące miłośników i właścicieli koni w poszukiwaniu rzetelnych i sprawdzonych informacji oraz najlepszych ogłoszeń. Chcesz zaprezentować im swoje produkty, przedstawić markę lub zareklamować stajnię? Współpraca z nami z pewnością będzie skutecznym sposobem, by to zrobić. Co możemy Ci zaproponować?

1. Recenzje produktów

Na naszej stronie zamieszczamy recenzje i opisy m.in. akcesoriów, sprzętu dla jeźdźca i konia oraz wielu innych produktów. Pomagamy podejmować właściwe decyzje zakupowe, doradzamy i jesteśmy na bieżąco z nowościami. Możemy zrecenzować również propozycje Twojej marki!

2. Banery reklamowe

Estetyczne i umieszczone w odpowiednich miejscach na stronie banery reklamowe to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Umieszczając grafikę na naszej stronie, dotrzesz do wielu miłośników koni, którzy odwiedzają nas w poszukiwaniu wartościowych treści i ogłoszeń.

3. Artykuły sponsorowane 

Nasza strona to przestrzeń, gdzie publikujemy wyłącznie treści o dużej wartości dla czytelników. Przekazujemy rzetelne informacje, które odpowiadają na najczęściej zadawane pytania jeźdźców i właścicieli koni. Współpracując z nami, możesz zamówić merytoryczny tekst związany z Twoim produktem lub usługą.

4. Relacje z eventów i wyjazdów

Stale śledzimy najważniejsze wydarzenia w świecie jeździeckim – zawody, wystawy, targi. Na bieżąco przekazujemy naszym czytelnikom istotne wiadomości i stawiamy na rzetelne reportaże i opisy. Jesteś zainteresowany zamieszczeniem na naszej stronie relacji z organizowanego przez Ciebie eventu? Jesteśmy otwarci na współpracę!

5. Konkursy na blogu i w mediach społecznościowych (Facebook)

Sponsorowane konkursy to doskonały sposób na to, by zwrócić uwagę miłośników koni na swoją markę i zaprezentować im produkty. Możemy zorganizować i przeprowadzić je dla Ciebie na blogu lub w mediach społecznościowych (np. na Facebooku) tak, by stały się skuteczną promocją.

6. Niestandardowe formy promocji

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że marketing to pole do popisu dla kreatywności. Jeśli masz własny pomysł na dotarcie do jeźdźców i właścicieli koni, którzy odwiedzają nasz portal, skontaktuj się z nami i opisz nam swoją wizję promocji. Jesteśmy otwarci na niestandardowe formy reklamy!