Zaloguj się

Konno jeżdżę od 2008r, zaczynałam powoli jedną jazdą na dwa tygodnie, ale szybko przerodziło się to w dwie na tydzień, a w sezonie wakacyjnym pięć dziennie. Od zawsze potrafiłam spędzić w stajni cały dzień, a jeśli jakiś koń wyjątkowo potrzebował towarzystwa to nie odstępowałam do nawet żeby coś zjeść.

Swoją przygodę rozpoczęłam w stajni, w której trenowano WKKW. Miałam tam okazję doświadczyć trudu pracy w zawodzie jeźdźca (pomimo, że byłam dopiero nastolatką). Z czasem dorobiłam się własnego kuca, który zamieszkał w mojej przydomowej stajni. W 2019r ukończyłam ZSZ na kierunku jeździec, a w październiku tego samego roku wyjechałam do Czech do stajni: Luka Racing, gdzie pracowałam jako jeździec treningowy. W październiku 2020 wróciłam do Polski i podjęłam prace w KJ Jantar w Smolicach, jako jeździec w treningu młodych koni pod skoki u trenera Lemańskiego.

Od czerwca 2021 prowadzę własną stajnię, jestem w stanie przyjąć konia w trening korekcyjny, jak i młodziaka do zajażdżki. Na swoim koncie mam już kilka zajeżdżonych koni i właścicieli zadowolonych z mojej pracy.

Na czas pracy konia można umieścić w pensjonacie w mojej stajni.

Aktualnie regularnie trenuję z Aliną Mikołajczyk.

Kategorie

Lokalizacja

Ogłoszenie zweryfikowane

Dodane przez Wiktoria Majewska

1 person bookmarked this place