Zaloguj się

Zajeżdżanie II Korekta koni II Indywidualne treningi

Jestem instruktorem z kilkuletnim doświadczeniem. Od czterech lat prywatnie zajmuje się zajeżdżaniem koni. Praktykuje szkolenie metodą R+.
Pracowałam z końmi, które doświadczyły wszelkiego rodzaju – psych. – fiz.- traumy, krzywdy oraz urazy- ( – ponadto odwracanie „narowów” i innych nabytych złych zachowań – spowodowanych najczęściej – brakiem wiedzy elementarnych podstaw- opiekunów)
Mam doświadczenie w pracy ze źrebakami oraz roczniakami.
Oferuję podstawowe szkolenie konia oraz jeźdźca w zakresie ujeżdżenia – Zganaszowanie, ustępowanie od łydki, wygięcia, zebranie.
Korekta zachowań niewłaściwych: Szarpanie za wodze, ponoszenie, problemy wychowawcze, płochliwość, stany lękowe, gryzienie, kopanie, wchodzenie na człowieka itp.
Nauka chodzenia na linie, podawanie nóg, chodzenie na lonży, wchodzenie do przyczepy, odczulanie itp.

Działam zgodnie z biomechaniką ruchu konia – zwracam szczególną uwagę na poprawny dosiad, który nie będzie przeszkadzał poruszaniu się konia. Do każdego wierzchowca podchodzę w sposób indywidualny – pracuję w sposób fizyczny jak i psychologiczny.

Konie zawsze są na pierwszym miejscu. Nigdy nie prowadzę zajęć na koniach chorych, kontuzjowanych. Podczas jazdy obserwuje stan koni. Jeżeli coś mnie niepokoi od razu interweniuje.

Dojazd do klienta w zależności od ilości kilometrów dzielących miejsce docelowe od Konina (wlkp.). Istnieje możliwość wstawienia konia do pensjonatu na czas szkolenia w Miłaczewskich Młynach (12 km od Turku) .

Zapraszam do kontaktu na WhatsApp.

Kategorie

Dodane przez Wiktoria Turno