Zaloguj się

Trening koni z ziemi i z siodła, woj. Podkarpackie

Piątkowa, 26

Dzień dobry

Oferuje trening, zajeżdżanie oraz korektę koni młodych i tych starszych oraz z problemami behawioralnymi. Praca z koniem na niskiej energii, metodami pozytywnego wzmocnienia (R+/R-)
Trening koni z siodła i z ziemi, przygotowanie koni do zajeżdżania i samo zajeżdżanie. Praca z końmi dzikimi, trudnymi, surowymi.

Możliwy dojazd oraz pozostawienie konia na trening u mnie w stajni, ceny treningów i dojazdu czy pensjonatu do ustalenia indywidualnie.

Oferuje również pomoc w doborze sprzętu do jazdy, pomocy w treningu, również par koń + jeździec

Coś o mnie
Od ponad 15 lat jeżdżę konno, trenowałam w różnych dyscyplinach, od skoków przez ujeżdżenie po west. Interesuje się jazdą TREC oraz Working Equitation, trenowałam pod okiem wielu doświadczonych instruktorów, sama kilka lat pracowałam jako instruktor jazdy. Poza 15 letnim stażem w jeździe mam jeszcze większe doświadczenie w pracy z końmi, tymi łatwiejszymi i tymi mniej. Głównie interesuje się psychologią treningu i behawioryzmem koni. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń z tym związanych oraz planuję się rozwijać w tym kierunku. Jestem posiadaczem 3 koni, prowadzę swoją stajnie. W swojej pracy stawiam na spokój i stanowczość, chętnie odpowiem na każde pytanie.

Kategorie

Dodane przez Gabrysia Folta

  • 600474926